Jak słowiki śpiewały w MDK i awansowały dalej
Agnieszka Greszta, Aleksandra Gawron, Magdalena Świstowska i Magdalena Sobczuk będą reprezentować powiat zamojski w wojewódzkim konkursie wokalnym. Eliminacje do Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej \"Śpiewający Słowik” przeprowadzono w zamojskim MDK.
- 15.03.2010 12:39
W konkursowe szranki stanęło 16 solistów, spośród których jury wyłoniło cztery laureatki.
Agnieszka Greszta ma 9 lat i uczy się w Zespole Szkoły i Przedszkola w Kalinowicach. Jej opiekunką jest Beata Surmacz.
11-letnia Aleksandra Gawron to wychowanka Jarosława derkacza z Krasnobrodzkiego Domu Kultury.
Magdalena Świstowska, 13-letnia uczennica Gimnazjum w Łabuniach śpiewa pod kierunkiem Romana Śliwińskiego, a 16-letnia Magdalena Sobczuk z Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Szczebrzeszynie do konkursu przygotowywała się pod okiem Renaty Banach.
Kolejny występ reprezentantek powiatu zamojskiego w czerwcu, podczas finału \"Śpiewającego Słowika”.
Reklama
Komentarze