Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Karolina Pleskacz Miss Nastolatek Tomaszowa Lubelskiego

Ma 18 lat, duże, brązowe oczy, mieszka w Tomaszowie Lubelskim i uczy się w miejscowym Zespole Szkół nr 2. Mowa o Karolinie Pleskacz, która została Miss Nastolatek Tomaszowa Lubelskiego.
Oprócz głównej korony, zdobyła również tytuł Miss Publiczności. W nagrodę otrzymała, m.in. biżuterię, sprzęt multimedialny, opłacone kursy języka obcego i prawa jazdy oraz talony do salonów piękności. – To dla mnie wielki sukces, bo po raz pierwszy spróbowałam swoich sił w takim konkursie – cieszy się Karolina. – Długo odmawiała, a w końcu udało się nam ją namówić – mówi Wiesława Pleskacz, mama nastolatki, która w sobotę wraz z mężem i dwójką pozostałych dzieci trzymała w Tomaszowskim Domu Kultury kciuki za córkę. – Wszyscy jesteśmy z niej dumni i cieszymy się razem z Karoliną. Nowa miss kocha śpiewać i tańczyć, bierze udział w inscenizacjach teatralnych, marzy o karierze aktorskiej. O koronę najpiękniejszej walczyło 16 dziewcząt. Pierwszą wicemiss została 17-letnia Karolina Wrzalik, drugą 16-letnia Katarzyna Czop. Przypomnijmy, że laureatką pierwszego konkursu w 1996 roku była Dorota Gardias-Skóra, znana prezenterka telewizyjna.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama