Ktoś ukradł ubikację z parkingu przy trasie nr 17
Do nietypowej kradzieży doszło w miejscowości Krasne w gminie Stary Zamość.
- (lew)
- 15.03.2010 11:42
Z parkingu przy krajowej 17 w miejscowości Krasne (gm. Stary Zamość) ktoś ukradł ubikację typu toi-toi. Nie ma jej już od kilku dni.
Nieznani sprawcy pod osłoną nocy zabrali toaletę i odjechali w siną dal. Szuka ich policja. Poszkodowana firma oszacowała straty na 3050 złotych.
Data dodania:
15.03.2010 11:42
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze