Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ktoś ukradł ubikację z parkingu przy trasie nr 17

Do nietypowej kradzieży doszło w miejscowości Krasne w gminie Stary Zamość.
Z parkingu przy krajowej 17 w miejscowości Krasne (gm. Stary Zamość) ktoś ukradł ubikację typu toi-toi. Nie ma jej już od kilku dni. Nieznani sprawcy pod osłoną nocy zabrali toaletę i odjechali w siną dal. Szuka ich policja. Poszkodowana firma oszacowała straty na 3050 złotych.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama