Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Bułgarzy pobili Mongołów na giełdzie w Mokrem

Do zdarzenia doszło na niedzielnej giełdzie, a poszło najprawdopodobniej o miejsce do handlu. Damsko-męska grupa Bułgarów pobiła troje obywateli Mongolii.
Poszkodowani są w wieku 23, 27 i 51 lat. Zaraz po zajściu powiadomili o wszystkim policję, która zatrzymała 22-latkę. Jej pobratymcom udało się uciec. Krewka Bułgarka usłyszała już zarzut pobicia, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama