Bułgarzy pobili Mongołów na giełdzie w Mokrem
Do zdarzenia doszło na niedzielnej giełdzie, a poszło najprawdopodobniej o miejsce do handlu. Damsko-męska grupa Bułgarów pobiła troje obywateli Mongolii.
- (lew)
- 15.03.2010 11:48
Poszkodowani są w wieku 23, 27 i 51 lat. Zaraz po zajściu powiadomili o wszystkim policję, która zatrzymała 22-latkę.
Jej pobratymcom udało się uciec. Krewka Bułgarka usłyszała już zarzut pobicia, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.
Data dodania:
15.03.2010 11:48
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze