Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wychowankowie MDK nagrodzeni za malowane listy

Wychowankowie Małgorzaty Madryty z zamojskiego MDK zdobyli pierwsza nagrodę w ogólnopolskim Konkursie Literackim i Plastycznym \"Dzieci piszą listy do chorych”.
W wyróżnionej przez jury grupie pracowali: Iga Dobrowolska, Jakub Szumowski, Wiktoria Szala, Natalia Krukowska, Aleksandra Staniecka, Julia Osuchowska, Marlena Mojżesz, Magdalena Salamon, Karolina Staniecka, Katarzyna Pańczyk, Hanna Dobrowolska, Katarzyna Kawka, Ola Pańczyk. Ogłoszenie wyników odbyło się podczas organizowanych przez Polską Fundację Raoula Follerau corocznych obchodów Światowego Dnia Chorego w Szpitalu Dziecięcym im. prof. Bogdanowicza w Warszawie. Do galerii tej placówki trafiły wszystkie nagrodzone dzieła.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama