Wychowankowie MDK nagrodzeni za malowane listy
Wychowankowie Małgorzaty Madryty z zamojskiego MDK zdobyli pierwsza nagrodę w ogólnopolskim Konkursie Literackim i Plastycznym \"Dzieci piszą listy do chorych”.
- (ak)
- 16.03.2010 10:53
W wyróżnionej przez jury grupie pracowali: Iga Dobrowolska, Jakub Szumowski, Wiktoria Szala, Natalia Krukowska, Aleksandra Staniecka, Julia Osuchowska, Marlena Mojżesz, Magdalena Salamon, Karolina Staniecka, Katarzyna Pańczyk, Hanna Dobrowolska, Katarzyna Kawka, Ola Pańczyk.
Ogłoszenie wyników odbyło się podczas organizowanych przez Polską Fundację Raoula Follerau corocznych obchodów Światowego Dnia Chorego w Szpitalu Dziecięcym im. prof. Bogdanowicza w Warszawie.
Do galerii tej placówki trafiły wszystkie nagrodzone dzieła.
Data dodania:
16.03.2010 10:53
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze