Tomaszów Lubelski: Policja zatrzymała pijanego dziennikarza
Prawie 0,6 promila alkoholu miał w organizmie zatrzymany przez policję mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego. 53-latek jest z zawodu dziennikarzem.
- (ak)
- 16.03.2010 11:48
Policjanci tomaszowskiej drogówki namierzyli mężczyznę w poniedziałek o godz. 6.35 rano.
Jechał swoim suzuki przez miasto, a w organizmie miał ok. 0,6 promila.
Za kierowanie pod wpływem alkoholu na pewno straci prawo jazdy. Grozi za to także do 2 lat pozbawienia wolności.
Data dodania:
16.03.2010 11:48
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze