Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: Policja zatrzymała pijanego dziennikarza

Prawie 0,6 promila alkoholu miał w organizmie zatrzymany przez policję mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego. 53-latek jest z zawodu dziennikarzem.
Policjanci tomaszowskiej drogówki namierzyli mężczyznę w poniedziałek o godz. 6.35 rano. Jechał swoim suzuki przez miasto, a w organizmie miał ok. 0,6 promila. Za kierowanie pod wpływem alkoholu na pewno straci prawo jazdy. Grozi za to także do 2 lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama