Tomaszów Lubelski: Policjanci ujawnili w garażu dziuplę z papierosami
Wysoka grzywna i do dwóch lat pozbawienia wolności grozi 45-letniemu mieszkańcowi Tomaszowa Lubelskiego, który w swoim garażu – za podwójną ścianą – przechowywał papierosy zza wschodniej granicy.
- (lew)
- 17.03.2010 09:46
Tomaszowscy policjanci przy współpracy funkcjonariuszy Urzędu Celnego w Zamościu weszli na posesję tomaszowianina we wtorek. W garażu znaleźli skrytkę.
– Za podwójną ścianą ujawniono 5202 paczki papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej – mówi Andrzej Piwko z tomaszowskiej policji.
Towar, którego wartość rynkowa przekracza 41 tys. złotych, został przez mundurowych zabezpieczony. Jego właściciel ma zaklepaną wizytę w sądzie.
Data dodania:
17.03.2010 09:46
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze