Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: Policjanci ujawnili w garażu dziuplę z papierosami

Wysoka grzywna i do dwóch lat pozbawienia wolności grozi 45-letniemu mieszkańcowi Tomaszowa Lubelskiego, który w swoim garażu – za podwójną ścianą – przechowywał papierosy zza wschodniej granicy.
Tomaszowscy policjanci przy współpracy funkcjonariuszy Urzędu Celnego w Zamościu weszli na posesję tomaszowianina we wtorek. W garażu znaleźli skrytkę. – Za podwójną ścianą ujawniono 5202 paczki papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej – mówi Andrzej Piwko z tomaszowskiej policji. Towar, którego wartość rynkowa przekracza 41 tys. złotych, został przez mundurowych zabezpieczony. Jego właściciel ma zaklepaną wizytę w sądzie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama