Sułowiec: Kierowca golfa miał 3,5 promila alkoholu
W ogóle nie powinien był siadać za kierownicą, bo był kompletnie pijany. 32-latek z gminy Sułów już stracił prawo jazdy. Wkrótce stanie przed sądem.
- (lew)
- 17.03.2010 09:50
Dokładnie 3,5 promila alkoholu miał w organizmie 32-letni mieszkaniec gminy Sułów, który we wtorek – jak gdyby nigdy nic – jechał volkswagenem golfem.
W ręce policjantów wpadł przed godz. 15. Na dzień dobry zatrzymano mu prawo jazdy. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości bezrobotnemu grozi teraz do dwóch lat więzienia.
Data dodania:
17.03.2010 09:50
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze