Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Sułowiec: Kierowca golfa miał 3,5 promila alkoholu

W ogóle nie powinien był siadać za kierownicą, bo był kompletnie pijany. 32-latek z gminy Sułów już stracił prawo jazdy. Wkrótce stanie przed sądem.
Dokładnie 3,5 promila alkoholu miał w organizmie 32-letni mieszkaniec gminy Sułów, który we wtorek – jak gdyby nigdy nic – jechał volkswagenem golfem. W ręce policjantów wpadł przed godz. 15. Na dzień dobry zatrzymano mu prawo jazdy. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości bezrobotnemu grozi teraz do dwóch lat więzienia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama