Mieszkaniec Tomaszowa Lub. wpadł z kontrabanda przy polsko-słowackiej granicy
Mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego został przyłapany pod polsko-słowacką granicą na przewożeniu papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej.
- (lew)
- 18.03.2010 12:17
Pogranicznicy zatrzymali do kontroli drogowej w pobliżu Zwardonia w powiecie żywieckim mercedesa, którym podróżowali 29-letni tomaszowianin z rówieśnikiem z Zamościa.
– W środku ujawniono 4 tys. papierosów w paczkach z ukraińskimi znakami akcyzy skarbowej – informuje Marek Jarosiński, rzecznik prasowy Karpackiego Oddziału Straży Granicznej w Nowym Sączu.
Kontrabanda ukryta była pod warstwami odzieży w torbach podróżnych.
Data dodania:
18.03.2010 12:17
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze