Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Mieszkaniec Tomaszowa Lub. wpadł z kontrabanda przy polsko-słowackiej granicy

Mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego został przyłapany pod polsko-słowacką granicą na przewożeniu papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej.
Pogranicznicy zatrzymali do kontroli drogowej w pobliżu Zwardonia w powiecie żywieckim mercedesa, którym podróżowali 29-letni tomaszowianin z rówieśnikiem z Zamościa. – W środku ujawniono 4 tys. papierosów w paczkach z ukraińskimi znakami akcyzy skarbowej – informuje Marek Jarosiński, rzecznik prasowy Karpackiego Oddziału Straży Granicznej w Nowym Sączu. Kontrabanda ukryta była pod warstwami odzieży w torbach podróżnych.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama