Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Nie ma palenia. Policjanci zarekwirowali nielegalne papierosy

Prawie półtora tysiąca paczek w Zamościu i tysiąc kolejnych w Tomaszowie Lubelskim. Policjanci namierzyli bezakcyzowy towar u dwóch mężczyzn
Podczas przeszukania jednego z mieszkań przy ul. Matejki w Zamościu policjanci ujawnili w czwartek 1469 paczek papierosów i 3 butelki wódki bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Wartość rynkową kontrabandy oszacowano na ponad 15 tys. złotych. – Właścicielowi przedstawiono zarzuty przechowywania towarów bezakcyzowych, a na poczet grożących mu kar i grzywien zabezpieczono 1 tys. złotych – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji. 42-letni zamościanin chce dobrowolnie poddać się karze grzywny w wysokości 3 tys. złotych. Tego samego dnia tomaszowscy stróże prawa ujawnili przy ul. Rolniczej ponad 1 tys. paczek papierosów zza wschodniej granicy, których właścicielem był 30-letni obywatel Ukrainy.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama