Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Samochodem wjechała w blok

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło wczoraj na ul. Wyszyńskiego w Zamościu.
Około południa kierująca oplem 65-letnia mieszkanka Zamościa z nieznanych przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu, przejechała pas zieleni, uderzyła w ogrodzenie, a następnie w blok mieszkalny. Samochód zatrzymał się pod balkonem. Nieprzytomną kobietę odwieziono do szpitala. W wyniku wypadku doznała wstrząśnienia mózgu. Policjanci ustalili, że kobieta podróżowała autem sama. W zdarzeniu nikt oprócz niej nie ucierpiał. Zamojscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama