Samochodem wjechała w blok
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło wczoraj na ul. Wyszyńskiego w Zamościu.
- KWP Lublin
- 21.03.2010 12:34
Około południa kierująca oplem 65-letnia mieszkanka Zamościa z nieznanych przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu, przejechała pas zieleni, uderzyła w ogrodzenie, a następnie w blok mieszkalny.
Samochód zatrzymał się pod balkonem. Nieprzytomną kobietę odwieziono do szpitala. W wyniku wypadku doznała wstrząśnienia mózgu. Policjanci ustalili, że kobieta podróżowała autem sama. W zdarzeniu nikt oprócz niej nie ucierpiał. Zamojscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia.
Data dodania:
21.03.2010 12:34
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze