Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Plastycy z MDK zdobywają nagrody w ogólnopolskich konkursach

Na co dzień szlifują swoje plastyczne talenty na zajęciach w zamojskim Młodzieżowym Domu Kultury. Praca daje efekty, bo wychowankowie placówki z sukcesami uczestniczą w wielu konkursach.
Karolina Staniecka ma 10 lat, a na koncie m.in. pierwszą nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym \"Siedem grzechów głównych”, którego organizatorem był Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej. Podobnym sukcesem zakończył się dla 17-letniej Katarzyny Kawki udział w w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na Najciekawszą Kartkę Wielkanocną. Na ten konkurs, którego organizatorem był Pałac Młodzieży w Koszalinie nadesłano aż 1363 prac z całej Polski. Dziewczęta są wychowankami zajęć plastycznych prowadzonych w MDK przez Małgorzatę Magryta. W placówce przy ul. Kamiennej 20 w Zamościu działa również koło plastyczne prowadzone przez Magdalene Cieplechowicz. Jej wychowankowie także zdobywają nagrody. Oliwia Hubala i Natalia Szczerba zostały laureatkami Konkursu Plastycznego \"Talent” realizowanego pod patronatem Caritas Archidiecezji Lubelskiej i Lubelskiego Kuratora Oświaty. Uroczyste otwarcie wystawy, wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się 13 maja w auli \"Domu Nadziei” Caritas Archidiecezji Lubelskiej w Lublinie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama