Reklama
Przed wyjazdem na wojnę do Afganistanu. Rodziny pożegnały żołnierzy (wideo, zdjęcia)
Po blisko rocznym okresie formowania i szkolenia, wsiądą do samolotów i wylecą na misję do Afganistanu. Mowa o 300 żołnierzach, których w Zamościu pożegnali dzisiaj przedstawiciele Ministerstwa Obrony Narodowej, władze województwa, najbliżsi i mieszkańcy miasta.
- Bogdan Nowak (lew)
- 22.03.2010 12:39
Powiązane galerie zdjęć:
Data dodania:
22.03.2010 12:39
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze