Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

W Biłgoraju znowu znaleziono pieniądze. Gotówka czeka na właściciela

Nie znalazł się jeszcze właściciel gotówki, którą w Biłgoraju odnaleziono przed miesiącem, a w miejscowej komendzie policji czeka kolejna suma do odebrania. Tym razem policja podaje nieco więcej szczegółów o znalezisku.
Wiadomo, że pieniądze były zapakowane do torby wraz z osobistymi przedmiotami. Ktoś zgubił ją na miejskim targowisku w ub. czwartek. Jaka kwota czeka na właściciela? – To kilkaset złotych. Tylko tyle możemy zdradzić – mówi kom. Marek Jamroz z biłgorajskiej policji. Stróże prawa nie chcą podać dokładnej sumy pieniędzy, aby nie ułatwiać potencjalnym oszustom odebrania gotówki. Nie mówią również, jak wyglądała torba, w której znajdowały się banknoty, ani co jeszcze w niej było. Wiadomo, że nie znaleziono tam żadnych dokumentów, mogących pomóc w ustaleniu osoby, do której pakunek należał. Jeżeli ktoś zagubił w czwartek swoje sprawunki i pieniądze, powinien się po nie zgłosić do kierownika rewiru dzielnicowych w biłgorajskiej KPP. W komendzie przy ul. Polnej cały czas czekają też pieniądze, które na terenie miasta znaleziono już miesiąc temu. Jak dotąd nie znalazł się nikt, kto byłby w stanie podać kwotę, ani określić miejsca, w jakim stracił gotówkę. Jeżeli w ciągu dwóch lat od znalezienia pieniędzy nie znajdzie się ich prawowity właściciel, znalezisko stanie się własnością Skarbu Państwa.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama