Złodziej ukradł komórkę uczniowi szkoły katolickiej
Gimnazjalista ćwiczył na zajęciach w-f, a złodziej plądrował jego plecak. Zabrał komórkę wartą 900 zł. Do kradzieży doszło w poniedziałek w Zespole Szkół Katolickich przy ul. Sikorskiego w Zamościu.
- (ak)
- 23.03.2010 09:53
Klasa, do której uczęszcza 16-latek miała akurat zajęcia sportowe. Ćwiczyli w sali gimnastycznej, a swoje plecaki zostawili w jednej z klas. Nie była zamknięta.
Wykorzystał to złodziej, który z torby należącej do jednego z chłopców zabrał telefon komórkowy.
Policja szuka sprawcy.
Data dodania:
23.03.2010 09:53
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze