Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Złodziej ukradł komórkę uczniowi szkoły katolickiej

Gimnazjalista ćwiczył na zajęciach w-f, a złodziej plądrował jego plecak. Zabrał komórkę wartą 900 zł. Do kradzieży doszło w poniedziałek w Zespole Szkół Katolickich przy ul. Sikorskiego w Zamościu.
Klasa, do której uczęszcza 16-latek miała akurat zajęcia sportowe. Ćwiczyli w sali gimnastycznej, a swoje plecaki zostawili w jednej z klas. Nie była zamknięta. Wykorzystał to złodziej, który z torby należącej do jednego z chłopców zabrał telefon komórkowy. Policja szuka sprawcy.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama