20-latek spod Ulhówka miał w domu amunicję
Na razie nie wiadomo, skąd mężczyzna wziął naboje i po co trzymał je w domu. Policja zabezpieczyła amunicję znalezioną dzisiaj u 20-letniego mieszkańca gminy Ulhówek.
- (ak)
- 23.03.2010 14:26
Kryminalni z Tomaszowa Lubelskiego przeszukali dzisiaj gospodarstwo, w którym mieszka 20-latek.
Znaleźli tam dokładnie 163 sztuki amunicji pochodzącej z okresu II wojny światowej.
Arsenał został zabezpieczony. Policja wyjaśnia sprawę.
Data dodania:
23.03.2010 14:26
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze