Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

20-latek spod Ulhówka miał w domu amunicję

Na razie nie wiadomo, skąd mężczyzna wziął naboje i po co trzymał je w domu. Policja zabezpieczyła amunicję znalezioną dzisiaj u 20-letniego mieszkańca gminy Ulhówek.
Kryminalni z Tomaszowa Lubelskiego przeszukali dzisiaj gospodarstwo, w którym mieszka 20-latek. Znaleźli tam dokładnie 163 sztuki amunicji pochodzącej z okresu II wojny światowej. Arsenał został zabezpieczony. Policja wyjaśnia sprawę.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama