Reklama
Kradną Toi-Toie jeden po drugim
Był niebieski, jeszcze sprawny i dość cenny. Zniknął. Chodzi o przenośny kibelek typu Toi-Toi, który skradziono w miejscowości Karp w gminie Sitno. To już kolejna w tym roku tego typu kradzież w powiecie zamojskim.
- (ak)
- 23.03.2010 09:17
Policji nie udało się dotąd namierzyć sprawców dwóch podobnych kradzieży, do których doszło w Krasnem (gmina Stary Zamość). Przenośne toalety wywieziono z parkingów przy drodze krajowej nr 17.
A od poniedziałku muszą szukać złodzieja, który niebieską toaletę zdemontował i wywiózł z parkingu w Karpiu przy drodze nr 74.
Wartość skradzionego Toi-Toia to dokładnie 3 tys. i 50 zł.
Data dodania:
23.03.2010 09:17
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze