Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kradną Toi-Toie jeden po drugim

Był niebieski, jeszcze sprawny i dość cenny. Zniknął. Chodzi o przenośny kibelek typu Toi-Toi, który skradziono w miejscowości Karp w gminie Sitno. To już kolejna w tym roku tego typu kradzież w powiecie zamojskim.
Policji nie udało się dotąd namierzyć sprawców dwóch podobnych kradzieży, do których doszło w Krasnem (gmina Stary Zamość). Przenośne toalety wywieziono z parkingów przy drodze krajowej nr 17. A od poniedziałku muszą szukać złodzieja, który niebieską toaletę zdemontował i wywiózł z parkingu w Karpiu przy drodze nr 74. Wartość skradzionego Toi-Toia to dokładnie 3 tys. i 50 zł.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama