Reklama
Złodziej u niewidomych
Zamojska policja szuka złodzieja, który we wtorek splądrował siedzibę Polskiego Związku Niewidomych przy ul. Spadek w Zamościu. Jednej z pracownic ukradł torebkę.
- (ak)
- 24.03.2010 09:27
Nie wiadomo, jak złodziej wyglądał, ani kiedy się pojawił na Spadku.
Dopiero po jego wyjściu pracownica biura, 65-letnia zamościanka zorientowała się, że nie ma swojej torebki.
Straciła wraz z nią dokumenty oraz ok. 1000 złotych w gotówce.
Data dodania:
24.03.2010 09:27
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze