Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Stracił papierosy i dostał w głowę w Łapiguzie

Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi 22-latkowi z gminy Zamość, który dokonał kradzieży rozbójniczej na 67-latku. Mężczyzna dopadł swoja ofiarę w Łapiguzie. Uciekł, zabierając paczkę papierosów wartych 8 zł.
Do zdarzenia doszło w weekend, a we wtorek zamojscy policjanci zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 22-letni mieszkaniec gminy Zamość. Mężczyzna podszedł do 67-latka i poprosił go o papierosa, a gdy ten sięgnął po nie do kieszeni, 22-latek wyrwał mu z reki całą paczkę. \"Na odchodne” jeszcze kilkakrotnie uderzył swoja ofiarę. Poszkodowany natychmiast zawiadomił policję. Rozpoczęły się poszukiwania sprawcy. Udało się go namierzyć. Wczoraj został zatrzymany, przesłuchany, usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama