Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biłgoraj: Znalazła się właścicielka zgubionych pieniędzy

Przez tydzień w biłgorajskie komendzie policji czekały na swoją prawowitą właścicielkę pieniądze, które w zeszły czwartek odnaleziono na miejskim targowisku. Dzisiaj zgłosiła się po nie 70-letnia mieszkanka Biłgoraja.
Informując o znalezisku policja oszczędnie podawała szczegóły. Wiadomo było tylko tyle, że w znalezionej na targu torbie był portfel z gotówką i kilka osobistych rzeczy, a nie było dokumentów. Chodziło o to, by potencjalnemu oszustowi nie pomagać w przejęciu znaleziska. W środę z policjantami skontaktowała się jednak 70-latka, która dokładnie opisała to, co zgubiła, a dzisiaj rano już odebrała swoją własność. – Dokładnie opisała, że torba była wykonana z tkaniny, czerwona i z napisami, a w środku znajdowały się dwie pary gumowych rękawic i trochę ponad 300 zł w gotówce – mówi Milena Wardach, rzecznika biłgorajskiej policji. W komendzie przy ul. Polnej w Biłgoraju cały czas czekają też pieniądze, które na terenie miasta znaleziono już miesiąc temu. Jak dotąd nie znalazł się nikt, kto byłby w stanie podać kwotę, ani określić miejsca, w jakim stracił gotówkę. Jeżeli w ciągu dwóch lat od znalezienia pieniędzy nie znajdzie się ich prawowity właściciel, znalezisko stanie się własnością Skarbu Państwa.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama