Budynin (gm. Lubycza Królewska): Pieszy pod kołami volkswagena
42-latek z gminy Sitno był prawdopodobnie pijany. Szedł nieprawidłowo po jezdni i zatoczył się pod koła volkswagena, którym kierował 30-letni mieszkaniec gminy Ulhówek.
- (ak)
- 26.03.2010 09:51
Do wypadku doszło w czwartek ok. godz. 19. Poturbowany przez samochód pieszy trafił do szpitala ze złamanym żebrem i ogólnymi potłuczeniami.
Wiadomo, że kierowca volkswagena był trzeźwy. Od pieszego pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.
Data dodania:
26.03.2010 09:51
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze