Wypadek w Woli Radzięckiej. Volkswagen potrącił rowerzystę
Złamaniem nosa i kości potylicznej zakończył się dla 77-letniego rowerzysty wypadek, do którego doszło wczoraj wieczorem w Woli Radzięckiej (gm. Frampol). Zarówno kierowca jednośladu, jak i samochodu byli trzeźwi.
- 26.03.2010 09:45
Do zdarzenia doszło ok. godz. 18.30 w czwartek.
59-latek z gminy Radecznica jechał autem w tym samym kierunku, w którym zmierzał rowerzysta z gminy Frampol. W pewnym momencie samochód zahaczył o jednoślad.
77-latek przewrócił się na ziemię i bardzo potłukł. Został przetransportowany do szpitala.
Data dodania:
26.03.2010 09:45
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze