Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Piłkarze zagrają dla chorych dziewczynek. Kibicuj i pomóż

Patrycja ma tylko 4 lata. Lekarze wykryli u niej złośliwego guza jamy nosowo-gardłowej. Basia jest uczennicą gimnazjum. Choruje na białaczkę. Obie potrzebują pomocy i dlatego w ich rodzinnym Hrubieszowie odbędzie się dzisiaj (godz. 10) specjalny, charytatywny mecz.
Udział w turnieju piłki nożnej \"Pomoc dzieciom” zapowiedziało 10 drużyn, m.in. Straży Granicznej i Zakładu Karnego, taksówkarzy i prywatnych przedsiębiorców. Spotkają się na parkiecie Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na leczenie Patrycji Pawłowskiej i Basi Szwiec, pacjentek Kliniki Hematologii i Onkologii Akademii Medycznej w Lublinie. To będzie już druga taka impreza w Hrubieszowie. Podczas pierwszej zbierano pieniądze na pomoc małej Laury. Udało się wówczas zgromadzić 5 tys. zł.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama