Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pożar w Kamionce (gm. Księżpol). Spalił się cały dom

Pożar wybuch w sobotnie popołudnie. Zapalił się murowany budynek mieszkalny należący do jednego z gospodarzy. Ogień rozprzestrzenił się bardzo szybko.
Spłonął strop, ściany i wyposażenie domu (m.in. meble). Straty oszacowano na 80 tys. zł. W akcji gaśniczej uczestniczyły cztery jednostki straży pożarnej. Na szczęście nikomu z mieszkańców domu i strażaków nic się nie stało. Co było przyczyną pożaru? Kuchenka gazowa. Jeden z mieszkańców domu zapalił gaz i zostawił go bez dozoru.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama