Pożar w Kamionce (gm. Księżpol). Spalił się cały dom
Pożar wybuch w sobotnie popołudnie. Zapalił się murowany budynek mieszkalny należący do jednego z gospodarzy. Ogień rozprzestrzenił się bardzo szybko.
- (bn)
- 28.03.2010 13:51
Spłonął strop, ściany i wyposażenie domu (m.in. meble). Straty oszacowano na 80 tys. zł.
W akcji gaśniczej uczestniczyły cztery jednostki straży pożarnej. Na szczęście nikomu z mieszkańców domu i strażaków nic się nie stało.
Co było przyczyną pożaru? Kuchenka gazowa. Jeden z mieszkańców domu zapalił gaz i zostawił go bez dozoru.
Data dodania:
28.03.2010 13:51
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze