35-latek i jego kolega wpadli z ukraińskimi papierosami pod Krakowem
Jeden mieszka w Zamościu, a drugi w pobliżu miasta. Obaj mają po 35-lat i obaj będą się tłumaczyć z handlu nielegalnymi papierosami. Dwaj mieszkańcy naszego regionu wpadli w ręce karpackich pograniczników.
- (ak)
- 29.03.2010 13:41
Mercedes był wypełniony 3800 paczkami ukraińskich papierosów.
Kontrabandę wiózł na południu Polski 35-letni zamościanin ze swoim rówieśnikiem spod Zamościa. Karpaccy pogranicznicy zatrzymali ich na autostradzie A 4 niedaleko podkrakowskiego Zabierzowa.
Mężczyźni będą się z tego tłumaczyć przed sądem. Ale konsekwencje już ponieśli, bo stracili cały swój towar.
Data dodania:
29.03.2010 13:41
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze