Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszowskie: Pijanymi za kółkiem zajęła się policja

Dokładnie ośmiu nietrzeźwych kierujących zatrzymali w miniony weekend policjanci tomaszowskiej drogówki. Rekordzistą był traktorzysta, który w Ciotusze Starej doprowadził do kolizji.
41-letni mieszkaniec gminy Susiec wdrapał się na swój ciągnik i ruszył w drogę. A nie powinien był tego robić, bo był kompletnie pijany. W Ciotusze Starej doprowadził do kolizji z samochodem osobowym. Wtedy na miejsce dotarła policja i przebadała traktorzystę. – Alkomat pokazał, że mężczyzna miał w organizmie aż 2,88 promila alkoholu – informuje Ireneusz Stromidło, rzecznik tomaszowskiej policji. Tamtejsi mundurowi prowadzili w miniony weekend akcję \"Prędkość”. – W jej ramach ujawniono aż 68 różnego rodzaju wykroczeń, a kierowców ukarano w sumie 61 mandatami – dodaje Stromidło. Najczęstsze przewinienia kierowców? Nadmierna prędkość, przekraczanie podwójnej linii ciągłej i bark zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama