Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pirat drogowy pędził audi ponad 200 km/h, dostał mandat 800 zł (wideo)

Siedzący za kierownicą audi 33-latek z Tomaszowa Lubelskiego przesadził. Z prędkością. I miał pecha, bo jego szaleńczą jazdę między Bełżcem a Lubyczą Królewską policjanci nagrali videorejestratorem.
– Mężczyzna rozwinął prędkość ponad 200 kilometrów na godzinę – informuje Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji. Jego koledzy \"drogówki” namierzyli 33-letniego pirata drogowego w piątek na trasie między Bełżcem a Lubyczą Królewską. Udało im się go zatrzymać. Szalona jazda zakończyła się dla kierowcy audi 800-złotowym mandatem i 15 punktami karnymi. Na filmie najpierw widać, jak policjanci zatrzymują w Lubartowie vw passata, a później w Tomaszowie Lub. audi: ZOBACZ TEŻ: Pirat drogowy jechał z prędkością ponad 200 km/h. Bo była ładna pogoda (wideo)

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama