Pirat drogowy pędził audi ponad 200 km/h, dostał mandat 800 zł (wideo)
Siedzący za kierownicą audi 33-latek z Tomaszowa Lubelskiego przesadził. Z prędkością. I miał pecha, bo jego szaleńczą jazdę między Bełżcem a Lubyczą Królewską policjanci nagrali videorejestratorem.
- (ak)
- 29.03.2010 10:22
– Mężczyzna rozwinął prędkość ponad 200 kilometrów na godzinę – informuje Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji.
Jego koledzy \"drogówki” namierzyli 33-letniego pirata drogowego w piątek na trasie między Bełżcem a Lubyczą Królewską. Udało im się go zatrzymać.
Szalona jazda zakończyła się dla kierowcy audi 800-złotowym mandatem i 15 punktami karnymi.
Na filmie najpierw widać, jak policjanci zatrzymują w Lubartowie vw passata, a później w Tomaszowie Lub. audi:
ZOBACZ TEŻ: Pirat drogowy jechał z prędkością ponad 200 km/h. Bo była ładna pogoda (wideo)
Data dodania:
29.03.2010 10:22
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze