Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Marysin: 14-latek wjechał rowerem pod fiata

Otwartym złamaniem lewego podudzia i otarciami naskórka zakończył się dla 14-letniego rowerzysty z Marysina (gm. Mircze) wypadek, do którego doszło w niedziele po południu.
Chłopiec wyjechał swoim rowerem z własnego podwórka. Zagapił się i nie zauważył, że drogą jedzie samochód. 53-letni kierowca fiata uno zaczął hamować, ale i tak rowerzysta znalazł się pod kołami auta. 14-latek ma złamaną lewą nogę, jest poobijany i podrapany, ale jego życiu nic nie zagraża. Kierowca fiata był trzeźwy.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama