Reklama
Marysin: 14-latek wjechał rowerem pod fiata
Otwartym złamaniem lewego podudzia i otarciami naskórka zakończył się dla 14-letniego rowerzysty z Marysina (gm. Mircze) wypadek, do którego doszło w niedziele po południu.
- (ak)
- 29.03.2010 09:37
Chłopiec wyjechał swoim rowerem z własnego podwórka. Zagapił się i nie zauważył, że drogą jedzie samochód.
53-letni kierowca fiata uno zaczął hamować, ale i tak rowerzysta znalazł się pod kołami auta.
14-latek ma złamaną lewą nogę, jest poobijany i podrapany, ale jego życiu nic nie zagraża.
Kierowca fiata był trzeźwy.
Data dodania:
29.03.2010 09:37
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze