Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Gmina Goraj: Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionej 41-latki

Dzisiaj rano zakończyły się trwające od wczoraj poszukiwania zaginionej 41-letniej mieszkanki Jędrzejówki w gminie Goraj. Kobieta odnalazła się w pobliskiej Średniówce.
O zaginięciu kobiety zawiadomił policję jej 51-letni mąż. – Powiedział, że wyszła z domu, nikomu nie mówiąc dokąd się wybiera. Długo nie wracała, dlatego zaniepokoił się o jej los – opowiada Milena Wardach, rzeczniczka policji w Biłgoraju. Natychmiast zorganizowano poszukiwania, w które poza policją z psem tropiącym zaangażowali się również strażacy i sąsiedzi zaginionej. Przeczesano całą wieś i okolice. Niestety, w niedzielę nie udało się natrafić na ślad kobiety. Dzisiaj rano poszukiwania zostały wznowione i zguba się odnalazła. – Szła drogą w pobliskiej miejscowości Średniówka. Wróciła do domu cała i zdrowia – mówi Wardach.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama