Tomaszów Lubelski: Drogowcy biorą się za dziury w ulicach
Tomaszowscy drogowcy zabierają się za tzw. cząstkowe remonty miejskich ulic. Pójdzie na to ponad 130 tys. zł.
- (bn)
- 29.03.2010 12:51
Roboty nie zabraknie. Ulice są po ostatniej zimie usiane dziurami, wyrwami i wertepami.
Na jakich ulicach pojawią się robotnicy?
– Będziemy po prostu poprawiać ulice, które tego wymagają – mówi Andrzej Dmitroca, kierownik Miejskiego Zarządu Dróg w Tomaszowie Lub.
Dziury będą łatane do końca kwietnia.
Data dodania:
29.03.2010 12:51
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze