Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: Drogowcy biorą się za dziury w ulicach

Tomaszowscy drogowcy zabierają się za tzw. cząstkowe remonty miejskich ulic. Pójdzie na to ponad 130 tys. zł.
Roboty nie zabraknie. Ulice są po ostatniej zimie usiane dziurami, wyrwami i wertepami. Na jakich ulicach pojawią się robotnicy? – Będziemy po prostu poprawiać ulice, które tego wymagają – mówi Andrzej Dmitroca, kierownik Miejskiego Zarządu Dróg w Tomaszowie Lub. Dziury będą łatane do końca kwietnia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama