Wielki pożar opon w Biłgoraju, ktoś podpalił trawę (zdjęcia)
Przez ponad dwie godziny 7 zastępów straży pożarnej gasiło ogromny pożar w Biłgoraju. W wyniku podpalenia trawy spłonęły opony na miejscowym Autodromie. Zdjęcia i informację przesłał nasz Internauta Jacek Procner.
- (p.p.)
- 30.03.2010 19:09
Pożar wybuchł parę minut po 12.
- Akcja trwała przez ponad dwie godziny. Brało w niej udział 37 strażaków. Ogień z podpalonych traw przedostał się na biłgorajski Autodrom i zajął opony składowane obok toru kartingowego – mówi aspirant Tomasz Goliszek, oficer dyżurny w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej.
W wyniku dużego zadymienia w nieprzejezdna była ulica Motorowa w Biłgoraju.
Data dodania:
30.03.2010 19:09
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze