Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

W Tomaszowie Lubelskim drożeje woda i ścieki

Mieszkańcy Tomaszowa Lubelskiego więcej zapłacą za wodę i ścieki. Wprawdzie radni nie zgodzili się na podwyżki, ale miejscowe Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej i tak je wprowadzi. Przepisy na to pozwalają.
Za każdy metr sześcienny wody trzeba będzie zapłacić o 8 groszy więcej. Cena za ścieki wzrośnie natomiast o 30 groszy. Skąd takie zmiany? PGKiM tłumaczy podwyżki wzrostem kosztów eksploatacji oczyszczalni ścieków. Do tej pory naprawy były tam bezpłatne, bo wykonywano je podobno w ramach gwarancji. Teraz darmocha się skończyła i zapłacą za to mieszkańcy miasta.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama