W Tomaszowie Lubelskim drożeje woda i ścieki
Mieszkańcy Tomaszowa Lubelskiego więcej zapłacą za wodę i ścieki. Wprawdzie radni nie zgodzili się na podwyżki, ale miejscowe Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej i tak je wprowadzi. Przepisy na to pozwalają.
- (bn)
- 30.03.2010 09:01
Za każdy metr sześcienny wody trzeba będzie zapłacić o 8 groszy więcej. Cena za ścieki wzrośnie natomiast o 30 groszy.
Skąd takie zmiany? PGKiM tłumaczy podwyżki wzrostem kosztów eksploatacji oczyszczalni ścieków. Do tej pory naprawy były tam bezpłatne, bo wykonywano je podobno w ramach gwarancji.
Teraz darmocha się skończyła i zapłacą za to mieszkańcy miasta.
Data dodania:
30.03.2010 09:01
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze