18-latek z Lublina kradł w zamojskim Carrefourze
Przyjechał na \"gościnne występy\" z Lublina. 18-letni lublinianin został zatrzymany w Zamościu po kradzieży.
- (lew)
- 30.03.2010 11:04
Łupy pakował do plecaka, co zarejestrowały kamery. Gdy 18-letni mieszkaniec Lublina chciał wyjść ze sklepu, zatrzymali go pracownicy ochrony.
W plecaku ujawniono 5 gier komputerowych wartych 995 złotych.
Nastolatkowi za kradzież grozi teraz do 5 lat więzienia.
Do zdarzenia doszło w poniedziałek w hipermarkecie Carrefour przy ul. Lwowskiej w Zamościu.
Data dodania:
30.03.2010 11:04
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze