Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: 20-latek powiesił się na szkolnym boisku

Wiszące na drzewie zwłoki młodego mężczyzny odkryto dzisiaj rano na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Żołnierzy Września w Tomaszowie Lubelskim.
To 20-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego. Nie wiadomo, co go skłoniło do targnięcia się na własne życie i dlaczego popełnił samobójstwo na szkolnym boisku. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia tomaszowska policja.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama