Tomaszów Lubelski: 20-latek powiesił się na szkolnym boisku
Wiszące na drzewie zwłoki młodego mężczyzny odkryto dzisiaj rano na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Żołnierzy Września w Tomaszowie Lubelskim.
- (lew)
- 30.03.2010 11:01
To 20-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego.
Nie wiadomo, co go skłoniło do targnięcia się na własne życie i dlaczego popełnił samobójstwo na szkolnym boisku. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia tomaszowska policja.
Data dodania:
30.03.2010 11:01
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze