Wiosna w Zamościu. Fiołki są wszędzie
Jeżeli ktoś mieszkańców Zamościa, mimo szału przedświątecznych przygotowań znajdzie czas na spacer, będzie mógł nacieszyć oko kwitnącymi w całym mieście fiołkami.
- (bn)
- 31.03.2010 11:37
Wiosna na całego. Nad zamojską Łabuńką zakwitły całe pola fiołków.
Spacerujący tam mieszkańcy Zamościa są zachwyceni i zdziwieni.
– Przecież to jeszcze marzec – zastanawia się 60-letnia kobieta. – Jeszcze przed chwilą rzeka była skuta lodem, a na brzegach zalegał metrowy śnieg. Aż tu nagle urosło takie morze fiołków i wszędzie trawa! Pięknie!
Data dodania:
31.03.2010 11:37
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze