Potrącił go pociąg - trafił do szpitala
Do szpitala trafił mężczyzna, którego wieczorem w Biłgoraju potrącił pociąg towarowy.
- łm
- 01.04.2010 21:22
Do wypadku doszło około godz. 20. Mężczyzna szedł wzdłuż torowiska, wówczas potrącił go pociąg towarowy. Poszkodowany trafił do szpitala w Biłgoraju. Nie wiadomo w jakim jest stanie zdrowia. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
Data dodania:
01.04.2010 21:22
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze