Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Matka z dwójką dzieci podtruła się czadem

O wielkim szczęściu może mówić 30-letnia zamościanka, która w nocy wyczuła w mieszkaniu czad. Podtruta kobieta wraz z dwójką małych dzieci trafiła do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
– Źle się czujemy – takie zgłoszenie przyjął dzisiaj po godz. 1 w nocy dyspozytor Pogotowia Ratunkowego w Zamościu od mieszkającej przy ul. Promiennej kobiety. 30-latka i jej dwójka dzieci w wieku 3 i 6 lat narzekali na zawroty głowy. Na miejsce skierowano karetkę, powiadomiono również starżaków. – Stężenie tlenku węgla było duże – informuje Andrzej Szozda, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Zamościu. – Przewietrzyliśmy dokładnie mieszkanie i odłączyliśmy od zasilania dwufunkcyjny piecyk, z którego najprawdopodobniej ulatniał się czad. Życiu podtrutej rodziny nie zagraża na szczęście żadne niebezpieczeństwo.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama