Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Grali dla chorych dziewczynek. Zebrali ponad 2,5 tys. zł

Dokładnie 2688 złotych i 12 groszy. Tyle pieniędzy udało się zebrać podczas charytatywnego turnieju piłkarskiego, z którego dochód zostanie przeznaczony na terapię dwóch chorych dziewczynek.
4-letnia Patrycja Pawłowska ma guza złośliwego jamy nosowo-gardłowej, u 14-letniej Basi Szwiec w listopadzie wykryto białaczkę. Dziewczynki są leczone w Klinice Hematologii i Onkologii Akademii Medycznej w Lublinie. W zawodach pod hasłem \"Pomoc Dzieciom”, które odbyły się w Hrubieszowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, uczestniczyło 10 zespołów. Wygrała drużyna Straży Granicznej z Kryłowa, drugi był Prywaciarz, a trzecie miejsce zajęli piłkarze Raiders Hrubieszów. Organizatorzy turnieju dziękują także sponsorom: Pracowni Reklamy \"Kameleon”, Restauracji \"Szałas” Józefa Wojczuka, Piekarni D. Skiby w Trzeszczanach, Centrum Medycznemu – Bożeny Bańki z Hrubieszowa i Starostwu Powiatowemu. To już druga taka akcja organizowana przez Raiders Hrubieszów. W grudniu 2008 roku kibice i piłkarze zebrali około 5 tys. złotych, które zostały przekazane na leczenie Laury Szali.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama