Tomaszów Lubelski: Ktoś ukradł węże gaśnicze z biblioteki
Tomaszowska policja szuka sprawcy, który z Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Zamojskiej ukradł dwa węże gaśnicze.
- (lew)
- 01.04.2010 11:57
To nie prima aprilis.
Wszystko wskazuje na to, że złodziej rozpoczął właśnie przygotowania do lanego poniedziałku. Łupy znalazł w skrzynkach przeciwpożarowych.
– Straty oszacowano na 450 złotych – informuje Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji, która poszukuje sprawcy.
Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
Data dodania:
01.04.2010 11:57
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze