Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: Ktoś ukradł węże gaśnicze z biblioteki

Tomaszowska policja szuka sprawcy, który z Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Zamojskiej ukradł dwa węże gaśnicze.
To nie prima aprilis. Wszystko wskazuje na to, że złodziej rozpoczął właśnie przygotowania do lanego poniedziałku. Łupy znalazł w skrzynkach przeciwpożarowych. – Straty oszacowano na 450 złotych – informuje Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji, która poszukuje sprawcy. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama