Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Nastolatek znalazł portfel i oddał go policji

Nie połakomił się na znaleziony portfel, w którym znajdowały się dokumenty, karty bankomatowe oraz blisko 1,9 tys. złotych. Mowa o 19-letnim mieszkańcu gminy Susiec, który znalezisko przekazał policji.
Nastolatek z Ciotuszy Starej zgłosił się do komendy w środę po południu. Powiedział, że portfel znalazł znalazł na jednym z parkingów w centrum Tomaszowa Lubelskiego. – Na podstawie dokumentów znajdujących się w portfelu ustalililiśmy właściciela zguby, ktorym okazał się 46-letni mieszkaniec Suśca – informuje Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji. Szczęśliwy 46-latek pół godziny pózniej odebrał portfel. Poproszony przez policjantów o sprawdzenie zawartości stwierdził, że niczego nie brakuje. Przyznał, że tego samego dnia był na zakupach, a portfel zgubił najparwdopodobniej, gdy wsiadał do samochodu. Nie wiadomo, czy w jakiś sposób odwdzięczy się znalazcy. Wiadomo, że 19-latek otrzyma od szefa tomaszowskiej policji list z podziękowaniami za obywatelską postawę.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama