Starszy pan kradł w hipermarkecie
Potrzebował kilku rzeczy, ale chyba zabrakło mu na nie pieniędzy. Dlatego 70-latek z Zamościa postanowił je ukraść. Realizacje tego zamiaru udaremnili mu ochroniarze Carrefoura w Zamościu.
- (ak)
- 02.04.2010 09:03
Do próby kradzieży doszło w czwartek.
70-latek wędrował między sklepowymi pólkami i upatrzył sobie na nich maszynkę do golenia i szczypce do cięcia roślin.
Sięgnął po oba produkty, ale nie zamierzał za nie płacić. Przyłapali go na tym pracownicy ochrony hipermarketu.
Staruszek został zatrzymany i przekazany policji.
Data dodania:
02.04.2010 09:03
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze