Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Starszy pan kradł w hipermarkecie

Potrzebował kilku rzeczy, ale chyba zabrakło mu na nie pieniędzy. Dlatego 70-latek z Zamościa postanowił je ukraść. Realizacje tego zamiaru udaremnili mu ochroniarze Carrefoura w Zamościu.
Do próby kradzieży doszło w czwartek. 70-latek wędrował między sklepowymi pólkami i upatrzył sobie na nich maszynkę do golenia i szczypce do cięcia roślin. Sięgnął po oba produkty, ale nie zamierzał za nie płacić. Przyłapali go na tym pracownicy ochrony hipermarketu. Staruszek został zatrzymany i przekazany policji.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama