Reklama
Pociąg potrącił 15-latka z Biłgoraja. Chłopak żyje
O wielkim szczęściu może mówić 15-letni mieszkaniec Biłgoraja. W czwartek ok. godz. 20 potrącił go przejeżdżający przez miasto pociąg towarowy. Chłopak trafił do szpitala. Ma złamaną rękę, poobijaną głowę i obrażenia nogi. Ale jego życiu nic nie zagraża.
- (ak)
- 02.04.2010 09:16
Policję o zdarzeniu poinformował dyspozytor pogotowia w Biłgoraju. Rannym zajęli się lekarze, a mundurowi zaczęli ustalać okoliczności wypadku.
Dziś wiadomo, że chłopak prowadził swój rower wzdłuż nasypu kolejowego przy ul. Moniuszki. Nie wiadomo, jak to się stało, że pociąg towarowy o niego zahaczył.
Na pewno zarówno nastolatek, jak i 52-letni maszynista byli trzeźwi.
Data dodania:
02.04.2010 09:16
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze