Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pociąg potrącił 15-latka z Biłgoraja. Chłopak żyje

O wielkim szczęściu może mówić 15-letni mieszkaniec Biłgoraja. W czwartek ok. godz. 20 potrącił go przejeżdżający przez miasto pociąg towarowy. Chłopak trafił do szpitala. Ma złamaną rękę, poobijaną głowę i obrażenia nogi. Ale jego życiu nic nie zagraża.
Policję o zdarzeniu poinformował dyspozytor pogotowia w Biłgoraju. Rannym zajęli się lekarze, a mundurowi zaczęli ustalać okoliczności wypadku. Dziś wiadomo, że chłopak prowadził swój rower wzdłuż nasypu kolejowego przy ul. Moniuszki. Nie wiadomo, jak to się stało, że pociąg towarowy o niego zahaczył. Na pewno zarówno nastolatek, jak i 52-letni maszynista byli trzeźwi.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama