Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Łabunie: Kierowca wjechał volkswagenem do rowu i wypadł przez okno

Jechał za szybko i na zakręcie wpadł do rowu. Mowa o 42-letnim kierowcy volkswagena golfa z gminy Komarów, który nie miał zapiętych pasów i wypadł z samochodu przez okno.
Na miejsce przyjechała policja i karetka pogotowia. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Zdiagnozowano u niego uraz głowy i stłuczenie kości miednicy. Pobrano mu również krew do badań na zawartość alkoholu. Policja sprawdza dokładne przyczyny wypadku i czy kierowca był trzeźwy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem jechał zbyt szybko.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama