Łabunie: Kierowca wjechał volkswagenem do rowu i wypadł przez okno
Jechał za szybko i na zakręcie wpadł do rowu. Mowa o 42-letnim kierowcy volkswagena golfa z gminy Komarów, który nie miał zapiętych pasów i wypadł z samochodu przez okno.
- (lew)
- 06.04.2010 12:55
Na miejsce przyjechała policja i karetka pogotowia. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Zdiagnozowano u niego uraz głowy i stłuczenie kości miednicy. Pobrano mu również krew do badań na zawartość alkoholu.
Policja sprawdza dokładne przyczyny wypadku i czy kierowca był trzeźwy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem jechał zbyt szybko.
Data dodania:
06.04.2010 12:55
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze