Tomaszowskie: Dzieci wymalowały sobie nagrody od strażaków
Znamy już laureatów szczebla powiatowego ogólnopolskiego konkursu plastycznego o tematyce przeciwpożarowej. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem \"Wiatr, wypadek, ogień, woda – strażak zawsze rękę poda”.
- 06.04.2010 09:27
W swoich kategoriach zwyciężyli: Piotr Micek (Szkoła Podstawowa nr 3 w Tomaszowie Lub.), Weronika Jewuła (SP w Żulicach), Katarzyna Spychalska (Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce) oraz Marta Marczewska (Warsztaty Terapii Zajęciowej PSOUU Koło w Tomaszowie Lub.).
Eliminacje powiatowe odbyły się w czterech grupach: młodsza (6–8 lat), średnia (9–12 lat), starsza (13–16 lat) oraz uczniowie niepełnosprawni.
– Przeprowadzono je w ramach projektu \"Współpraca straży pożarnych powiatu tomaszowskiego z partnerami z Niemiec i województwa podkarpackiego”, współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego – informuje Jacek Zwolak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej PSP w Tomaszowie Lub., która zorganizowała konkurs przy udziale Starostwa Powiatowego oraz Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Tomaszowie Lub.
Reklama
Komentarze