Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Gorajec Zagroble: Mercedes stuknął w golfa

Kierowcy byli trzeźwi, ale jeden z nich jechał zdecydowanie za szybko. Na zakręcie drogi w Gorajcu Zagroble (gm. Radecznica\" doszło do wypadku.
Przeholował z prędkością i na zakręcie zjechał mercedesem na przeciwny pas ruchu, a następnie zderzył się czołowo z volkswagenem golfem. Mowa o 25-letnim mieszkańcu Hrubieszowa, który trafił do szpitala z urazem nogi. 36-letniej mieszkance gminy Frampol, która kierowała golfem, nic się nie stało. Na ból w klatce piersiowej narzekała za to 62-letnia pasażerka. Kierujący byli trzeźwi.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama