Gorajec Zagroble: Mercedes stuknął w golfa
Kierowcy byli trzeźwi, ale jeden z nich jechał zdecydowanie za szybko. Na zakręcie drogi w Gorajcu Zagroble (gm. Radecznica\" doszło do wypadku.
- (lew)
- 07.04.2010 11:32
Przeholował z prędkością i na zakręcie zjechał mercedesem na przeciwny pas ruchu, a następnie zderzył się czołowo z volkswagenem golfem.
Mowa o 25-letnim mieszkańcu Hrubieszowa, który trafił do szpitala z urazem nogi.
36-letniej mieszkance gminy Frampol, która kierowała golfem, nic się nie stało.
Na ból w klatce piersiowej narzekała za to 62-letnia pasażerka.
Kierujący byli trzeźwi.
Data dodania:
07.04.2010 11:32
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze