Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

19-latek uciekał przed policją. Potrącił dwie osoby

Jechał samochodem po pijaku, potrącił dwie osoby i uciekał przed policją.
Mowa o 19-letnim mieszkańcu gminy Batorz w powiecie janowskim, któremu grozi teraz wysoka grzywna i do dwóch lat pozbawienia wolności. Do zdarzenia doszło dzisiaj ok. godz. 2.40 w Tarnawie Małej w gminie Turobin. Opel omega potrącił dwie osoby, które na szczęście nie odniosły obrażeń. Sprawca kolizji nawet się nie zatrzymał. Podczas podjętego przez policję pościgu rozbił auto, ale wyszedł cało z opresji. W wydychanym powietrzu nastolatek miał 0,86 promila alkoholu. Przed sądem odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie dwóch kolizji.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama