19-latek uciekał przed policją. Potrącił dwie osoby
Jechał samochodem po pijaku, potrącił dwie osoby i uciekał przed policją.
- (lew)
- 07.04.2010 11:22
Mowa o 19-letnim mieszkańcu gminy Batorz w powiecie janowskim, któremu grozi teraz wysoka grzywna i do dwóch lat pozbawienia wolności. Do zdarzenia doszło dzisiaj ok. godz. 2.40 w Tarnawie Małej w gminie Turobin.
Opel omega potrącił dwie osoby, które na szczęście nie odniosły obrażeń. Sprawca kolizji nawet się nie zatrzymał. Podczas podjętego przez policję pościgu rozbił auto, ale wyszedł cało z opresji.
W wydychanym powietrzu nastolatek miał 0,86 promila alkoholu. Przed sądem odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie dwóch kolizji.
Data dodania:
07.04.2010 11:22
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze