Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

W Kątach koło Szczebrzeszyna znaleziono zwłoki kobiety i mężczyzny

W kompleksie leśnym w okolicach Kątów II k. Szczebrzeszyna odnaleziono we wtorek zwłoki 44-latka. Wcześniej w jednej z altanek zmarła 47-letnia bezdomna. Choć wykluczono udział osób trzecich, to w obu przypadkach prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok.
44-letni mieszkaniec gminy Szczebrzeszyn wyszedł z domu w świąteczny poniedziałek. I już do niego nie wrócił. Jego zwłoki znalazł we wtorek przypadkowy przechodzień. Sekcja zwłok wykaże, co było przyczyną śmierci. Kilka dni wcześniej mieszkaniec Kątów II ujawnił w swojej altance rozkładające się zwłoki kobiety. Policja ustaliła personalia zmarłej. To 47-latka bez stałego miejsca zamieszkania. – Kobieta ostatni raz była widziano pod koniec grudnia ubiegłego roku – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji. Sekcja zwłok powinna wykazać, kiedy doszło do zgonu i co było przyczyną śmierci 47-latki. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama