Grabowiec: VW rozbił się na drzewie. Nie żyje 11-latka
W Grabowcu (powiat zamojski) VW sharan uderzył w drzewo. 11-letnia dziewczynka zginęła na miejscu. Jej siostra i rodzice zostali ranni. Pogotowie zabrało ich do szpitala.
- 07.04.2010 17:39
– Samochodem podróżowała czteroosobowa rodzina – informuje Andrzej Szozda z zamojskiej straży pożarnej. Do zdarzenia doszło na trasie Grabowiec - Bereść dzisiaj o godzinie 17.
Jak nieoficjalnie mówią strażacy powodem wypadku mogła być nadmierna prędkość. Auto najpierw dachowało, a później uderzyło w przydrożne drzewo.
Tuż po wypadku, 16-letnia dziewczyna, córka kierowcy zawiadomiła pogotowie i policję. Karetka zabrała ją i jej rodziców do szpitala.
Droga jest przejezdna, nie ma utrudnień w ruchu.
Data dodania:
07.04.2010 17:39
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze