Reklama
Wypadek w Lipsku: Bus zderzył się z renaultem, 6 osób jest rannych (zdjęcia)
Dzisiaj rano w Lipsku pod Zamościem pasażerski bus zderzył się z samochodem osobowym. Sześć osób zostało rannych.
- (lew)
- 07.04.2010 09:26
Poszkodowani w wypadku trafili do szpitala. Wszyscy są pasażerami mecedesa busa, który jechał na trasie Białowola - Zamość.
Według policji, kierowca busa rozpoczął manewr wyprzedzania, ale nie zauważył, że w tym czasie jego wyprzedzał samochód renault.
Auta się zderzyły. - Mercedes wjechał do rowu i uderzył w drzewo - mówi Joanna Kopeć z zamojskiej policji.
Życiu poszkodowanych w wypadku nic nie zagraża.
Data dodania:
07.04.2010 09:26
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze