Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek w Lipsku: Bus zderzył się z renaultem, 6 osób jest rannych (zdjęcia)

Dzisiaj rano w Lipsku pod Zamościem pasażerski bus zderzył się z samochodem osobowym. Sześć osób zostało rannych.
Poszkodowani w wypadku trafili do szpitala. Wszyscy są pasażerami mecedesa busa, który jechał na trasie Białowola - Zamość. Według policji, kierowca busa rozpoczął manewr wyprzedzania, ale nie zauważył, że w tym czasie jego wyprzedzał samochód renault. Auta się zderzyły. - Mercedes wjechał do rowu i uderzył w drzewo - mówi Joanna Kopeć z zamojskiej policji. Życiu poszkodowanych w wypadku nic nie zagraża.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama