Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Burmistrz Józefowa będzie przekonywał radnych do budowy Orlika

Burmistrz Józefowa podjął jeszcze jedną próbę uratowania 666 tys. złotych przyznanych na budowę kompleksu boisk sportowych \"Orlik”. Dzisiaj o godz. 18 rozpocznie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta Józefów. Udział w niej zapowiedzieli mieszkańcy.
Jak się nam udało ustalić, w związku z wątpliwościami dotyczącymi lokalizacji \"Orlika” w Józefowie, burmistrz Roman Dziura chce przedstawić propozycję innej lokalizacji boisk wielofunkcyjnych – przy Szkole Podstawowej w Majdanie Nepryskim. – Musimy zrobić wszystko, żeby znaleźć porozumienie i spełnić oczekiwania uczniów oraz rodzicom, którzy na ten kompleks bardzo liczą” – mówi Dziura. Radni Józefowa już raz zajmowali się tą sprawą. Pod koniec marca większość z nich była przeciwna inwestycji. Jeśli dzisiaj po raz drugi nie zgodzą się na budowę, to będzie pierwszy przypadek na Lubelszczyźnie by gmina rezygnowała z już przyznanej dotacji na \"Orlika”. Wszystko wyjaśni się dzisiaj wieczorem.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama